No paaudzes paaudzē: “LTC Jitae” Daugavpils taekvondo komandas panākumi

 Jau vairāk nekā 20 gadus Latgales taekvondo centrs Jitae Daugavpilī ir cīņas mākslas šūpulis bērniem un pieaugušajiem.   
Klubā ne tikai māca cīņas mākslu, bet arī veicina raksturu un atbildību. Zāles atrodas trīs pilsētas rajonos, bet kluba sirds ir zāle pilsētas centrā, kas atrodas Raiņa ielā 31.
Aizvadītā nedēļas nogale mūsu klubam bija nozīmīgs notikums: sportisti piedalījās starptautiskajās sacensībās “Vilnius Cup 2024” Lietuvā. Šīs sacensības pulcēja vairāk nekā 200 dalībniekus no Igaunijas, Latvijas, Polijas un Lietuvas, kur mūsu sportisti uzrādīja izcilus rezultātus, izcīnot 3 zelta, 5 sudraba un 3 bronzas medaļas.
Kluba vadītājs Boriss Ivanovs lepojas ar saviem audzēkņiem: “Tagad notiek paaudžu maiņa, un īpaši patīkami ir vērot mūsu sportistu meistarības izaugsmi no turnīra uz turnīru. Mūsu treniņi ir vērsti ne tikai uz fizisko, bet arī uz garīgo attīstību, kas taekvondo ir īpaši svarīgi”
Tuvākajos mēnešos mūsu taekvondistus gaida jauni izaicinājumi, tostarp dalība starptautiskās tiešsaistes sacensībās tehniskajās sekcijās un lielais turnīrs “Dinaburg’s Stars 2024”, kas 18. maijā notiks Daugavpilī. Arī vasara solās būt rosīga, iekļaujot sporta nometnes, vasaras nometnes gan pa dienu, gan visu diennakti, dažādas sacensības un jostu eksāmenus.
Jitae kluba vārdā sveicam mūsu čempionus un “Vilnius Cup 2024” balvu ieguvējus un novēlam viņiem jaunas uzvaras un sasniegumus taekvondo pasaulē.
Mūsu čempioni:
- 1 vieta:
  - Dominiks Dekterevs
  - Pizāne Ksenija
  - Dudarjonoks Artjoms
- 2. vieta:
  - Kokina-Zeļenko Viktorija
  - Nikolajevs Jevgeņijs
  - Presņakovs Nīls
  - Romanovskis Maksims
  - Šakels Artjoms
- 3. vieta:
  - Bagrovs Svjatozars
  - Valērija Kokoreviča
  - Mateša Valērija
Plašāka informācija par mūsu sportistu sasniegumiem atrodama kluba oficiālajā mājaslapā http://www.jitae.lv