«Dinaburg’s Stars 2024»: Tekvondo sacensības Daugavpilī

 8. jūnijā Daugavpilī notika gaidītās olimpiskā tekvondo sacensības «Dinaburg’s Stars 2024». Tajās piedalījās bērni vecumā no 6 līdz 16 gadiem, kuru vidū galvenokārt bija  Latgales tekvondo centra «Džitai» audzēkņi. Turnīrs bija lieliska iespēja jaunajiem sportistiem demonstrēt savas prasmes un uzlabot meistarību.
Dažādi sagatavotības līmeņi
Sacensībās piedalījās dalībnieki ar dažādu sagatavotības līmeni, sākot no iesācējiem līdz pieredzējušiem cīnītājiem. Tas ļāva katram sportistam parādīt savas labākās īpašības un dalīties pieredzē. Šādi pasākumi palīdz sportistiem attīstīt fiziskās un taktiskās prasmes, kā arī stiprina komandas garu.
Pateicība organizatoriem
Sacensību organizēšana kļuva iespējama, pateicoties sporta pārvaldes vadības, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vadības un Latvijas tekvondo federācijas atbalstam. Viņu palīdzība bija izšķiroša loma turnīra veiksmīgā norisē.
Sacensību spilgtākie mirkļi
Sacensības noritēja augstā līmenī, un skatītāji varēja vērot daudz aizraujošu cīņu. Dalībnieki demonstrēja tehniku, izturību un sportisko garu, saņemot pelnītas aplausus un atbalstu.
Nākotnes plāni
Sportistiem priekšā ir intensīvs grafiks. Viņi gatavojas sacensībām Rīgā, kur atkal varēs demonstrēt savas prasmes. Turklāt gaidāmi jostu eksāmeni, kas ļaus viņiem paaugstināties tekvondo hierarhijā. Vasaras nometnes, gan dienas, gan diennakts, būs lieliska iespēja papildu sagatavošanai un komandas saliedēšanai.
Balvu ieguvēji un čempioni
Nobeigums
«Dinaburg’s Stars 2024» bija nozīmīgs notikums jaunajiem tekvondo cīkstoņiem Daugavpilī. Šis pasākums ne tikai ļāva dalībniekiem parādīt savas spējas, bet arī veicināja viņu attīstību kā sportistiem un komandas spēlētājiem. Viņus gaida jauni izaicinājumi un iespējas augt un pilnveidoties.