Melnās jostas un jauni apvāršņi: Latgales Taekvondo centra Džitai panākumi

 
Nesen Latgales Taekvondo centrā Džitai notika nozīmīgs notikums. Trīs mūsu sportisti – Ksenija Pizan, Irina Petroviča un Antons Griškjāns – veiksmīgi nokārtoja eksāmenu uz melno jostu. Eksāmenu pieņēma pasaules taekvondo organizācijas Kukkiwon Baltijas biroja vadītājs, 8. Dana īpašnieks, meistars Šins.
Ksenija, Irina un Antons ir daudzkārtēji Latvijas un dažādu starptautisku turnīru laureāti un čempioni. Viņu neatlaidība, disciplīna un mērķtiecība padarīja viņus par līderiem mūsu klubā.
Latgales Taekvondo centrs Džitai vecākā trenera Borisa Ivanova vadībā jau sen ir nostiprinājies kā viens no vadošajiem sportistu sagatavošanas centriem. Treniņi notiek intensīvā režīmā ar uzsvaru uz tehniku, izturību un mentālo sagatavotību. Piedalīšanās nacionālajos un starptautiskajos turnīros palīdz mūsu sportistiem uzkrāt vērtīgu pieredzi un attīstīt savas prasmes.
Melnās jostas iegūšana nav tikai augsta līmeņa meistarības atzīšana, bet arī neatlaidības un disciplīnas simbols. Eksāmena nokārtošana uz pirmo melno jostu ir kā pirmā kalna iekarošana, no kuras virsotnes paveras skats uz nākamajiem, vēl neiekarotajiem kalniem. Sportistiem tas ir svarīgs posms ceļā uz pilnību, bet klubam – sagatavošanas kvalitātes apliecinājums.
Mēs aicinām ikvienu kļūt par mūsu kopienas daļu. Pievienojieties Latgales Taekvondo centram Džitai un kļūstiet par draudzīgas un mērķtiecīgas komandas daļu. Atbalstiet mūsu talantīgos sportistus un atklājiet sev taekvondo pasauli kopā ar mums!